מס' 1 בארה"ב במכירת גרילים וסירי טיגון ללא שמן* למעלה מ 20 מיליון מכשירים כבר נמכרו. משלוח חינם על כל הגרילים וסירי הטיגון ללא שמן

מס' 1 בארה"ב במכירת גרילים וסירי טיגון ללא שמן* למעלה מ 20 מיליון מכשירים כבר נמכרו. משלוח חינם על כל הגרילים וסירי הטיגון ללא שמן.
0

שאלות נפוצות

PowerXL הינה חברה אמריקאית השייכת לקונצרן SPB עם מחזור מכירות של מיליארדי דולרים. החברה הינה חברה ציבורית ותיקה ומוערכת.
עד היום PowerXL התרכזה במכירות באמריקה ולמעלה מ 95% מהמכירות שלה היו בארה”ב. PowerXL הינו המותג מס’ 1 בארה”ב במכירות גרילים ומכשירי טיגון ללא שמן (אייר פריי). PowerXL כבר מכרו בארה”ב למעלה מ 15 מיליון מכשירי גרילים ומכשירי טיגון ללא שמן (אייר פריי)!
בשנת 2023 , הנהלת PowerXL החליטה לשחזר את הצלחתה מחוץ לגבולות ארה”ב והמכשירים שלה מתחילים להיות מושקים בכל אירופה במהלך שנת 2023. בישראל המכשירים של PowerXL משווקים בלעדית על ידי פריים פאוואר אשר מעניק אחריות יבואן מורשה.

כאשר המכסה נפתח במהלך פעולה, המכשיר יעצור אוטומטית את פעולתו. עם סגירתו, המכשיר יחזור לפעול אוטומטית.

לא, תוכלו לבשל את כל הבישולים המועדפים עליכם ישר מהמקפיא.

לא חובה אך בהחלט מומלץ, במיוחד בתוכנית גריל. לקבלת תוצאות הגריל הטובות ביותר, אנו ממליצים מאוד להמתין כמה דקות לחימום מקדים.

לקבלת השחמה אחידה, אנא וודאו שהמצרכים מסודרים בשכבה שווה על תחתית המכשיר. נערו את המזון במהלך הבישול לקבלת פריכות ושווה ובישול אחיד.

כעקרון אין צורך של ממש אבל אם השימוש בנייר אפיה או כסף עוזר לכם אז בהחלט ניתן להניח בתחתית המכשיר בלבד.

סל קניות 0
אין מוצרים בסל הקניות
רוצה להוסיף מוצרים